In hartje Knokke-Het Zoute, vlak bij de Sparrendreef en de Zoutelaan, stellen we u graag deze stijlvolle, volledig vernieuwde villa voor. Gelegen op een zuidgericht perceel van 708 m², biedt deze woning een zeldzame combinatie van comfort, klasse en een uitstekende ligging in een van de meest gegeerde buurten van de Belgische kust.
Deze charmante woning werd met zorg en oog voor detail heropgebouwd, waarbij hedendaags wooncomfort centraal staat. De gebruikte materialen en afwerkingen zijn van hoog niveau en creëren een rustige, verfijnde sfeer doorheen de hele woning. Bovendien is de villa reeds volledig afgewerkt en instapklaar.
Op het gelijkvloers betreed je de woning via een uitnodigende inkomhal met ingewerkte vestiairekasten en gastentoilet. De leefruimtes zijn functioneel ingedeeld en bieden een aangename openheid zonder overdreven groots te zijn. De eetplaats sluit mooi aan bij de volledig uitgeruste, moderne keuken. Samen vormen ze een gezellige plek om met familie of vrienden te tafelen. De leefruimte, voorzien van een ingebouwde gashaard, kijkt uit op de aangelegde tuin en het zwembad.
De inpandige garage biedt plaats voor één wagen en meerdere fietsen, met directe toegang tot de woning.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers, elk met ingebouwde dressingkasten en een eigen badkamer. Deze badkamers zijn afgewerkt met natuurlijke materialen en voorzien van hedendaagse voorzieningen zoals inloopdouches, dubbele lavabo’s en in één geval ook een ligbad. Een apart nachttoilet bevindt zich op de nachthal.
De tweede verdieping telt nog twee slaapkamers en een vierde badkamer. Deze ruimtes zijn perfect inzetbaar als logeerkamers, kinderkamers of bureau, naargelang uw noden.
In de kelderverdieping is ruimte voorzien voor zwembadtechnieken, bergruimte en een sfeervolle wijnkelder.